.

.

Navaris Дрво Магнетни Нож Блок - Двојно Двострано Дрвени Магнет Носителот Одбор се Залагаме за Кујнски Ножеви, Ножици, Метални Садови - Acacia, 8.9 x 8.7 во

Navaris Дрво Магнетни Нож Блок - Двојно Двострано Дрвени Магнет Носителот Одбор се Залагаме за Кујнски Ножеви,

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

СТИЛСКИ & ПРАКТИЧНА настава : се Прикажат сите ваши ножеви со оваа прекрасна магнетни нож носителот од Navaris во вашата кујна!Благодарение на силни магнетни ленти интегрирани во блок, сите вашиот нож или ножици се лесно видливи и се чуваат во близина.НЕ се ЛИЗГА БАЗА : нерѓосувачки челик дното на блок е завршена со гумени влошки, кои го прават дрвени нож носителот не се лизга и побезбедно да се користи од обичните блокови на вашиот countertop.ПРОСТОР SAVER : На двојно двострано магнетни нож блок нуди повеќе простор од традиционалните нож блокови направи за прибор за јадење, остар бифтек ножеви, торта ножеви, и било utensil како и клучеви и други магнетни предмети.УНИКАТЕН : Од универзалната магнетни организатор е природен производ направен од вистинско дрво, секој примерок е уникатна поради варијации во жито.Донесе повеќе индивидуалност и стил на вашата кујна контра!.Answer : ___________________________ NOTE : Ножеви НЕ се вклучени во испораката.Држачот е избрише чисти само и не треба да се става во машина за миење садови.Задржи вашата кујна организираше со Navaris магнетни нож држачот.Со магнети скриени во дрвен блок, ќе има и стилски топлина на дрво и практичноста на магнет во држачот.УБАВИ и PRACTICALThe двојно двострано дрвен нож одбор нуди многу простор за долги и кратки ножеви, како и други магнетни прибор од прибор за јадење кутија во споредба totraditional нож блокови.СÉ што е ВО REACHThe моќен вградени магнети привлече метални совет на вашиот нож кога е поставен, правејќи го полесно, побрзо и побезбедно да ги зачувате вашите ножеви сите на едно место.Ќе ги имаат сите важни кујнски ножеви се на дофат кога готвење.ЛЕСНО ДА се USEPlace ножеви со метален нож на предната или задната страна на нож блок.Се чисти со сува или малку влажна крпа.Не машина за миење садови безбедно.ATTENTIONKeep далеку од сите апарати и предмети што можат да бидат оштетени од силни магнетни полиња, како што се пејсмејкери.Минимум растојание од 2 метри (60 cm) се препорачува.SPECIFICATIONSMaterials : acacia, нерѓосувачки челик, magnets Dimensions : 8.9 x 8.7 x 1 во (22.5 x 22 x 2.5 cm)Димензии вкл.стојат : 9.8 x 9.1 x 3.9 во (25 x 23 x 10 cm)ОБЕМОТ НА DELIVERY1x магнетни нож држачот.

Главните карактеристики

Избор на клиент