.

.

Neleus Жените Racerback Јога Тренингот Резервоарот Врвот

Neleus Жените Racerback Јога Тренингот Резервоарот Врвот

DEN 380.64

Пристапност
Во достапна форма

85% Полиестер, 15% Spandex.Проверете ја големината на табелата на третата слика да изберете соодветна големина.Racerback стил врзани со рабови и flatlock шевовите; Дише и Лесни ткаенини обезбедува максимална удобност и мобилност.Лесни дава пријатно чувство против кожата, Мрежа на градите и грбот подобрување на breathability.Користење на 4 начин се Водат & Не се Види преку Ткаенина.Совршен за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Neleus Работи Тренингот Атлетик Долго Мрежа Резервоарот Блузи комбинираат мода, функционирањето и перформансите.Совршен резервоарот врвот за јога, вежби,фитнес, фитнес, трчање, било кој тип на тренингот или секојдневна употреба.Neleus активни носат ги комбинира модата, функционирањето и перформансите.

Главните карактеристики

Избор на клиент