.

.

Lumision 12AWG Времето Доказ Mountable Осигурач Носителот Морски Одделение w/ 5A, 7.5 А, 10A, 15A, 20A Осигурувачи Сет

Lumision 12AWG Времето Доказ Mountable Осигурач Носителот Морски Одделение w/ 5A, 7.5 А, 10A, 15A, 20A Осигурувачи

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Црна времето доказ вода-тесни пластични домување со безбедни клип 12 AWG жица (5" жица води).Капа има монтирање на протезата со дупка да се качи на панелот или bulkhead.Вода тесни за употреба во изложени локации.За користење со ATO или ATC осигурувачи.Номинална до 40 Засилувачи @ 12 Volts ВАШИНГТОН. 100% Сосема Нов Осигурач Блок со 5 A Осигурач Материјал : Пластични и Метални Боја : како на сликата прикажани Количина : 1 компјутер + 5 A, 7.5 А, 10 A, 15 A, 20 A ATO/ATC Осигурувачи Wattage : До 32 V DC Димензии : 2"(H) x 1"(W) x 1" (L) Дополнителни 1" за Монтажа Дупка Жица : 5" Жица Води.

Главните карактеристики

Избор на клиент