.

.

Camila Париз CP2784 француски Коса Barrettes Клипови за Девојки, Тесни Црни, Rubberized Силна Одржи Контрола на Косата Клипови за Жени, Не се Лизга и Издржливи Стил Девојки Коса Дод

Camila Париз CP2784 француски Коса Barrettes Клипови за Девојки, Тесни Црни, Rubberized Силна Одржи Контрола

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

Направени во Франција CP2784 Големина : 5.5 Инчен со Rubberized Автоматско Поврзување.Никогаш не се на лош коса ден.Коса мода убавина додаток за женска.Дами barrette стеги со супер силен затворање за дебели или парична казна, долги и кратки влакна.Совршен за создавање на лесен фризури; делумно брз updo или пунџа целосна updos, одржување на вашата коса сигурно и цврсто, во место без никаква нелагодност.Вечен луксузен заврши и полиран до совршенство.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одржи на сите типови коса безбедно и удобно цврсто без tugging влечење или оштетување.Внатрешна или надворешна губење на контрола да се направи една убава и елегантна фризура.Добиете лесен и софистициран изглед со овој декоративни на косата додаток.Напор убавина за сите типови коса и дополнување на било боја на косата, моден коса алатка за кадрава брановидна права и frizzy коса.Одличен избор за да се одржи вашата коса како на вашиот стил и нема да слајд.Жените Стилски и Модата, дизајниран и Направен во Франција со трајни целулоза, висок квалитет Силен и здрав материјал за Коса Орнаменти, тие не се лесно да се скрши, можете да ги користите секој ден и за специјални прилики.Camila Париз 20+ години професионално искуство и производи знаење, висок квалитет на косата орнаменти линија.Главен за извонредност во косата accesories индустрија.Безусловна 100% Гаранција, Но ако не сте задоволни од било која причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент