.

.

Косата Barrettes за Жените,WHAVEL 4Pcs Цвет Кристал Rhinestones Коса Barrettes Коса Клипови Луксузни Накит Пролет француски Косата Клипови за Жени, Девојки Косата Додатоци (Стил 1)

Косата Barrettes за Жените,WHAVEL 4Pcs Цвет Кристал Rhinestones Коса Barrettes Коса Клипови Луксузни Накит Пролет

DEN 347.76

Пристапност
Во достапна форма

Слично на тоа, кога ќе клип Можете да го притиснете еднаш, ако имате многу коса.Домот клипови разноврсна косата додаток воздигнува секој ансамбл.И ако погледнете внимателно, можете дури и да видите вени на цветни ливчиња и ги остава!.Направена со некој исклучителен сјај, комбинацијата е брз и лесен стил решение за секоја прилика.Направи што повеќе шармантна и елегантен.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Овие домот на косата клипови се направени на прилично кристал, faux кристал и метални легури, многу издржливи, искра и изгледаат многу исклучителна.Совршен за создавање на лесен и фризури.ОДЛИЧНА УСЛУГА Услуга : Брза испорака, времето за испорака е 1-2 дена.Можете да го притиснете два пати за да направи hairpin построги.На hairpin е инкрустирани со 12 високо-квалитетна капка во облик на камења и околу 140 мали дијаманти на различни бои, со користење на истата серија на бои за да се постигне тебе ефект.ДОМОТ ФЛОРАЛНИ КОСА скапоцен камен : Овие четири шноли се полни со детали на цвеќиња, лисја, и кристално камења.На hairpin е инкрустирани со 12 високо-квалитетна капка во облик на камења и околу 140 мали дијаманти на различни бои, со користење на истата серија на бои за да се постигне тебе ефект.Осум вештачки камења кои може да се рефлектираат светлината од различни агли, со различни броеви на мали дијаманти прошарани во средината, емитира заслепувачка светлина и додавање на вашата убавина.

Главните карактеристики

Избор на клиент