.

.

NUOBESTY 2 парчиња Телефон Анти Прашина Plug Дипломирањето Мобилен Телефон Шарм Прашина Доказ Слушалка Капа Слушалки Приклучок со за Слушалка Џек Постдипломски Инспира?

NUOBESTY 2 парчиња Телефон Анти Прашина Plug Дипломирањето Мобилен Телефон Шарм Прашина Доказ Слушалка Капа

DEN 597.60

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на вашата слушалка дупка од прашина.Лесен, лесен за носење и чување.Прекрасна и исклучителна диплома шапка форма, многу деликатна.Погоден за повеќето мобилни телефони со 3.5 мм слушалка дупка.Направени од алуминиумски материјал, здрав материјал за долгорочна употреба.Опис Мода легура слушалка приклучокот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Заштита на вашата слушалка дупка на вашиот мобилен телефон од прашина.Тоа нема да предизвика непријатности за користење на вашите телефони.Овој приклучок е компатибилен за телефони со 3. 5mm слушалка дупка.Карактеристики - Димензии : За 2x1. 4x0. 2cm/ 0. 79x0. 55x0. 08 инч.- Боја : Сребро.- Материјал : Алуминиум.- Направени од алуминиумски материјал, здрав материјал за долгорочна употреба.- Заштита на вашата слушалка дупка од прашина.- Лесен, лесен за носење и чување.- Погоден за повеќето мобилни телефони со 3. 5mm слушалка дупка.- Прекрасна и исклучителна диплома шапка форма, многу деликатна.Пакет Вклучувајќи 2 x Прашина Приклучоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент