.

.

KOHLER Moxie Bluetooth Showerhead, Туш Говорник, Водоотпорен Звучник, Туш Радио, Батерија Говорник, Преносливи Звучници, 2.5 GPM, К-28238-NKE-BN, Жив Бранеа Никел

KOHLER Moxie Bluetooth Showerhead, Туш Говорник, Водоотпорен Звучник, Туш Радио, Батерија Говорник, Преносливи

DEN 2663.76

Пристапност
Во достапна форма

Целосна Покриеност Туш Спреј : Еден функција целосна покриеност спреј showerhead, одличен за секој ден употреба.Водоотпорен Bluetooth Звучници : IPX7-номинална водоотпорен туш звучник со "Најдобра во Класата" аудио и звук со Harman Kardon.Безжична Конекција : Поврзете вашиот паметен телефон или таблет уред на звучникот преку bluetooth за да ја преземат контролата на вашиот песни во туш или on-the-go.Преносни и Издржливи : Removeable магнетни говорникот сигурно има звучник во место, истовремено овозможувајќи за отстранување за полнење или on-the-go слушање.Долго Траење на Батеријата : Брзо полнење на батеријата и до девет часа на игра време.Фантастичен подарок за него или за неа!Даде дар на чистење за божиќ, родендени, годишнини и повеќе!Идеален за мажите и жените.Нека супериорен звук мие над вас, со Moxie showerhead и безжични звучници.Комбинирање на луксузен спреј со најдобрите во класата високо-квалитетни аудио звучници со звук од Harman Kardon, новото Moxie showerhead и безжични звучници воздигнува вашиот секојдневен туширање, претворајќи било туш во извонредно чувствителен искуство.Лесно опрема или правец надолу со совршен саундтрак или вашиот омилен објавата.Плус, претседателот лесно се отстранува, така што може да донесе тоа каде сакате да одете — на плажа, пикник, или само lounging во вашиот двор.На Moxie showerhead јазик е Bluetooth-от за да ја спарите со телефонот или друг уред.

Главните карактеристики

Избор на клиент