.

.

Mitutoyo 539-275-30 AT116-300 Линеарна Скала, Економија Тенок Траверза Тип, 12/300 mm

Mitutoyo 539-275-30 AT116-300 Линеарна Скала, Економија Тенок Траверза Тип, 12/300 mm

DEN 2915.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за мелење машини, xy маси, jigs, итн.Dimensionally компатибилен со AT113 Линеарна Скала единици.Connectable да ја ка се спротивстави, дете шалтер, или psu-200. Пакет Димензии : 14 L x 61 H x15 W(сантиметри).At116-300 линеарна скала.

Главните карактеристики

Избор на клиент