.

.

12PC Коса Scrunchies за Жените, MTSCE Божиќ Сомот Ластичињата Bobbles венчиња за Коса Вратоврска Јажиња конска опашка Носители за Жени, Девојки Божиќ Коса Додатоци(Б Стил)

12PC Коса Scrunchies за Жените, MTSCE Божиќ Сомот Ластичињата Bobbles венчиња за Коса Вратоврска Јажиња конска

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Прекрасен Денот на Вљубените Подароци】- Сет на 6pcs денот на вљубените сомот коса scrunchies.Овие новина денот на вљубените scrunchies се страшни за подароци за денот на вљубените. 【Мека и Високо Квалитетен Материјал】- Оние денот на вљубените scrunchies се направени од мазна сатен ткаенина и издржливи гумени бендот, дизајниран со гумени бендот и со добра текстура, трајни и еластична, мека и удобна на допир, може да се поправи на вашата коса во место и не е лесно да се лизга. 【Големина】- внатрешен дијаметар е 1.4 во / 3.5 см и надворешниот еден е 4.3 во / 11 cm.Секоја коса bobbles има добра еластичност и може да се поместуваат во 8.7 во / 22 cm. 【Избрани Бои】- Со 6 стилски бои, тоа се вклопува во разни видови на облека, бои косата и фризури (како ponytails, бухти, врвот јазли и повеќе.). 【Широко Применливи Прилики】- Можете да го носат нашиот еластична коса scrunchies за различни прилики, како што е денот на вљубените, свадби, birthday (роденден), костимот партии, церемонии и повеќе други активности, исто така, може да се примени за секојдневно носење, прави да изгледа шик и убава.

Главните карактеристики

Избор на клиент