.

.

Seeyeah Механички Bluetooth Тастатура 83-Копче Гроздобер Typewriter-Стил Тастатура, Ретро Typewriter Тастатура Безжичен USB Метал Панел и Круг Keycaps Анти-Ghosting (83 Копчиња, Дрво Боја)

Seeyeah Механички Bluetooth Тастатура 83-Копче Гроздобер Typewriter-Стил Тастатура, Ретро Typewriter Тастатура

DEN 3336.00

Пристапност
Во достапна форма

ღ за Сите-метал структура на шасијата е целосно направен од нови отпорно на гребење алуминиумска легура, со неверојатен квалитет и трајност.Актерите метал макро програмабилни врати колона, и сите метални макро програмабилни врати колони на потпис се "влез" копче стандардно.Но, можете да ги програма до 15 карактери за да се генерираат потпис, па дури и копија, се сече, и да ги нанесете команди. ღ интегрирани таблета носителот има вграден интегриран таблета носителот дека може удобно да се сместат екрани до 10.5 инчи.Додека дебелина не е помалку од 5/8 инчи, може да се сместат најмногу 12-инчен таблети, вклучувајќи го и новиот 12-инчен i Pad Про. ღ Typewriter-инспириран keycaps, оваа прекрасна typewriter инспирирани од 2-парче keycap има многу подобрувања, вклучувајќи и подобра стабилност и автомобилската-одделение позлата. ღ Bluetooth безжична конекција до 3 на уреди за да се поврзете со повеќе безжични уреди во исто време.Затоа, сега можете да се поврзете сите на вашите мобилни телефони, таблети и лап-топ компјутери безжично.Со поддршка за звучници USB режим, тој е дизајниран за професионалци и видови на војници, и може да игра на највисоко ниво, без намалување на букви или потези.тастатура глувчето комбо безжичен глушец и тастатура комбо безжична тастатура и глушец комбо тастатура и глушец безжична тастатура безжичен глушец и тастатура тастатура и глушец комбо тастатура глувчето bluetooth тастатура и глушец безжична тастатура за безжична тастатура и глушец тастатури глувчето и тастатурата комбо компјутерски тастатури bluetooth тастатура копче одбор компјутерска тастатура тастатура и глушец безжична тастатура за компјутер тастатури, глувци & додатоци безжична игри тастатура.

Главните карактеристики

Избор на клиент