.

.

Chirano iPhone 11 Случај, Јасно, Само за 6.1 Инчен iPhone 11 2019, 4 Агли Shockproof Заштита

Chirano iPhone 11 Случај, Јасно, Само за 6.1 Инчен iPhone 11 2019, 4 Агли Shockproof Заштита

DEN 119.28

Пристапност
Во достапна форма

【Prefect Одговара】Случај Дизајниран специјално за i Phone 11 (6.1 инчи), а НЕ за i Phone 11 Про (5.8 инчи) или i Phone 11 Про Макс (6.5 инчи).Ве молиме проверете го вашиот iphone модел пред да го купите.Поддршка i Phone безжични полнење со случаи.Лесен за инсталација на вашиот i Phone. 【Четири Агол Заштита】Воздух guard перница околу четири страни го штити вашиот i Phone во ненадејна испуштање и шокантни. 【Леќа Заштита】Покрена рабови околу камера и екран се дизајнирани да се укине екран исклучување на рамна површина, така како да се спречи вашиот екран и камера од гребнатини. 【Кристално Јасна TPU】 Кристално јасно анти-yellowing материјал го задржува оригиналниот убавината на вашиот i Phone.TPU случај е лесен и нуди удобен контрола, спречување на вашиот i Phone од лизгање.Chirano снима секој денар на пакетот и превозот, да се врати за вас, потрошувачите, или на нашите производители да добиете висок квалитет на стоката.Не двоумете се, ние сме еден нема да жалам за купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент