.

.

Softride SoftWraps, Сите Намена Кука и Јамка Вратоврска Надолу Cinch Ремени, Црвена, 16x1-инчен, 4-Pack (26624)

Softride SoftWraps, Сите Намена Кука и Јамка Вратоврска Надолу Cinch Ремени, Црвена, 16x1-инчен, 4-Pack (26624)

DEN 244.32

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодлив, еднократно, разновиден и мулти-цел прицврстување на рака.Обвива врз себе, лесен за употреба, лесно да се отвори и има силна!.Може да се поврзани заедно за да направат еден многу подолг рака; совршена должина за било која апликација; алтернативни fastener да bungee мозок; подобро од zip врски или кабелски врски.Складирање на организацијата за велосипеди, велосипеди полици, кампување, планинарење, риболов, патување, фотографија, или салата, да престане велосипед гуми од врти, се се одржи скии заедно !.Имајте коаксијален кабли, јаже, и морски линија уредни, чисти, и да се untangled; да се спречи проширувањето кабелот или моќ канапи заплитане; и уреди.Ги користите за да се обезбеди и организира опрема во гаража, дом, градина, канцелариски, автомобил, RV, мотор, брод;.Црвена Верзија е одлична за употреба обезбедување на црвениот долго оптоварување безбедност знаме.Softride Кука и Јамка Мека Заврши е разноврсна и се одличен додаток за Softride Велосипед Решетката.Тоа е 16 инчи долг и обезбедува велосипед рамка и гуми заедно.Ова резиме е составена од трајни сина кука и јамка мека заврши материјал и се продава во пакување од 4. Ivor Allsop и неговото семејство се обидоа да се направи секојдневните задачи полесно, Allsop семејство и Softride тим се одржува на иста примарен фокус : решавање на потрошувачите проблеми.Ви благодариме за разгледување на оваа многу корисна и разноврсна Softride производ.Оваа ставка вклучува 4 ID Точки направени од рефлексивни материјал кој може да биде напишана за да се користи за означување на целите на ремени кога тие се користат за организација, или пакување.Голема работа за обезбедување на црева, идентификување на тркала/гуми се ротира сезонски, багаж идентификација.

Главните карактеристики

Избор на клиент