.

.

Maybelline New York Superstay 10 час Дамка Сјај, Кул Корали, 0.35 Течност Унца

Maybelline New York Superstay 10 час Дамка Сјај, Кул Корали, 0.35 Течност Унца

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

10 час носат.Живописни бои и траен сјај.Бестежин се чувствуваат.Опис на производот ги Исполнуваат прва дамка сјај.MAYBELLINE е superstay 10 час дамка сјај останува жив и сјајна, но сепак е транспарентна, и дека нема да избледи.На бестежин формула глајд модели на влажна и мазна, и се чувствува свеж и прекрасен во текот на целиот ден.Бренд Приказна Од Maybelline.

Главните карактеристики

Избор на клиент