.

.

Машко Куче Пелена - произведено во САД - Златна Cheetah Премиум Куче Стомак Бенд за Територијална Означување, Excitable Peeing и Уринарна Инконтиненција

Машко Куче Пелена - произведено во САД - Златна Cheetah Премиум Куче Стомак Бенд за Територијална Означување,

DEN 1622.40

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за машките кучиња со excitable peeing, територијалниот означување на однесување и уринарна инконтиненција поради старост.Достапни во уникатен ткаенина отпечатоци за вашиот стилски куче (Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци).Големина M Одговара на Половината 13-16 во.Лесно да се стави на со прилагодливи кука и јамка табовите и мека-се собраа elasticized агли за одличен кориснички одговара.Достапни во стотици цртежи и дизајн можете да изберете за вашиот стилски furbaby.Четири слоеви на заштита : висок квалитет на polycotton ткаенина од надвор, супер-меки покривачки на внатрешноста, супер абсорбента микрофибер подлога (апсорбира 10x неговата тежина) и водоотпорен влага бариера која е целосно пораби за максималното протекување заштита.Вие не ќе го добие овој вид на заштита и квалитетот, од било кој друг куче стомак бендови на пазарот.За ДОПОЛНИТЕЛНА заштита, користење Barkertime обновливи пелена облоги (се продава одделно од Barkerwear на ).За нашата Премиум Целосно Водоотпорен Стомак Бендови линија со целосни истекување заштита, проверете Barkertime на .Дизајниран и рачно изработени од страна на Barkertime во Хантингтон Бич, Калифорнија, САД.Совршено е рачно направена стомак бендови за машките кучиња со уринарна инконтиненција прашања, excitable мокрење и однесувањето на одбележувањето прашања.Секој стомак бенд е смислено дизајниран со повеќе слоеви на заштита, кои ви даваат мир на умот и вашето домашно милениче удобност за време ?неуредна?време.Достапни во стотици забава отпечатоци и дизајни за вашиот стилски furbaby.Големината Водич За Стомак Бендови : ве Молам одете до една големина ако вашето куче е меѓу големини.Подолу се Половината Мерења за секоја големина : Големина XS : 8-10 in Size S : 10-12 in Size M : 13-16 in Size L : 17-21 покажува in Size XL : 22-26 in Size XXL : 27-32 in Check надвор Barkertime за повеќе опции за пет пелени, инконтиненција производи, пет модни елементи и други додатоци направени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент