.

.

Camila Париз CP3030 француски Косата Клипови за Жените, рачно изработени, Токио, за Дебели Волуменот на Косата, Девојки Коса Ноктот Клипови Вилица, Трајни Стил, Коса Додат

Camila Париз CP3030 француски Косата Клипови за Жените, рачно изработени, Токио, за Дебели Волуменот на Косата,

DEN 708.00

Пристапност
Во достапна форма

Направени во Франција CP3030 Големина : 4.25 Инч.Никогаш не се на лош коса ден.Коса мода вилица менгеме убавина додаток за женска.Дами пеперутка стеги со супер силен солидна пролет за дебели или парична казна, долги и кратки влакна.Совршен за создавање на лесен фризури; делумно брз updo или пунџа или целосна updos, одржување на вашата коса сигурно и цврсто, во место без никаква нелагодност.Вечен луксузен заврши и полиран до совршенство.Сигурен и удобен за нежно да се обезбеди костец, тоа може да се одржи на сите типови коса безбедно и удобно цврсто без tugging влечење или оштетување.Внатрешна или надворешна губење на контрола да се направи една убава и елегантна фризура.Добиете лесен и софистициран изглед со овој декоративни на косата додаток.Напор убавина за сите типови коса и дополнување на било боја на косата, моден коса алатка за кадрава брановидна права и frizzy коса.Одличен избор за да се одржи вашата коса како на вашиот стил и нема да слајд.Жените Стилски и Модата, дизајниран и Направен во Франција со трајни целулоза, висок квалитет Силен и здрав материјал за Коса Орнаменти, тие не се лесно да се скрши, можете да ги користите секој ден и за специјални прилики.Camila Париз 20+ години професионално искуство и производи знаење, висок квалитет на косата орнаменти линија.Главен за извонредност во косата accesories индустрија.Безусловна 100% Гаранција, Но ако не сте задоволни од било која причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент