.

.

SWACC Долга Кадрава Двојно Ноктот Клип на конска опашка Перика Синтетички Пастел, Шарени Cosplay Секојдневно Партија Перика за Жени и Деца со Перика Капа (Мулти-Розова Бо

SWACC Долга Кадрава Двојно Ноктот Клип на конска опашка Перика Синтетички Пастел, Шарени Cosplay Секојдневно

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Еден Перика плус две ноктот клип конска опашка и перика капа.Големината е прилагодлив, и без игли или лента треба да се бара.Тоа треба да одговара на повеќето луѓе е глави.Направени од 100% висок квалитет на Топлина Пријателски Синтетички влакна, тоа изгледа, се движи и да се чувствува како вистински косата со прифатлива цена и многу лесно да се примени.Прибл.Должина : Перика 26 инчи, конска опашка 21-22 инчи (1cm=0.39 инчен); Прибл.Тежина : Перика 210g (7.5 МЛ) конска опашка секој 110g со ноктот clip (4 МЛ).Или носат перика со или без конска опашка во вашиот избор.Лесно да се мијат и нега со користење на малку благ шампон во ладна вода.Оваа конска опашка Перики ви помогне да се направи впечатлив изглед на ноќта на Вештерките, cosplay тема партии, свадби, матурски, вечер излезе и да било друга прилика.Синтетички влакна се движи и да се чувствува како вистински човечка коса.Ова е Најмногу прифатлива цена и многу лесно да се примени.Овие конска опашка перика ви помогне да се направи впечатлив изглед на ноќта на Вештерките, cosplay тема партии, свадби, матурски, вечер излезе и да било друга прилика Ставка Детали : Материјал : 100% Синтетички влакна Прибл.Должина : Перика 26 инчи, конска опашка 21-22 инчи (1cm=0.39 инчи) Прибл.Тежина : Перика 210g (7.5 МЛ) конска опашка секој 110g со ноктот clip (4 МЛ) Боја разлика Известување : Поради различни компјутерски монитор е боја прилагодувања, Многу мала Боја разлика може да се случи.Пакет содржи : 1 x SWACC Обоени долга кадрава Перика 2 x Ноктот клип конска опашка 1 x Перика капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент