.

.

BALEAF Жените Конзервативна Атлетик Racerback Едно Парче Обука Костим за капење, Бански Костим за Капење

BALEAF Жените Конзервативна Атлетик Racerback Едно Парче Обука Костим за капење, Бански Костим за Капење

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

Тело : 90% Полиестер, 10% Spandex; Надеж : 100% Полиестер.Машина За Миење.Хлор отпорни; Трајни полиестер ткаенини трае подолго од традиционалните Најлон ткаенина.Конзервативна покриеност; Ниска нога се намали и скромни деколте.Racer назад овозможува целосен опсег на арм движење; Широк ремени нудат доволно поддршка и утеха.Целосно наредени и вграден полица градник со мека отстранлив чаши.Одлична за дневна круг пливање и воден аеробик; ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ НАШАТА ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ПРЕД да КУПИТЕ.Откријте биланс на стил и удобност на плажа.Не дозволувајте гребло одбор заплашат, ова ласкави еден-парче костим за капење ќе го задржи сте заштитени. -Медиум деколте. -Клучалката назад, crisscross назад ремени. -Умерена нога се намали. -Стилски пливачки костуми нуди додворувања жалба со солидна империја половината.,. -Тело-впивам во костим за капење е во облик блиску до телото со ласкави силуета.Мека, суптилни заврши движи убаво со телото;.Највисок нога намали видливо;.Скромни деколте.Оваа женска костим за капење, совршена за како што базен, плажа партија, летен одмор, топла пролет бања и други прилики.Novelly дизајниран назад карактеристики се движи убаво со телото;.Seamed биста со отстранлив мека чаши за да се обезбеди оптимална поддршка и форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент