.

.

BAZIC 5 Мл. Мулти Боја Моделирање Тесто (3/Pack)

BAZIC 5 Мл. Мулти Боја Моделирање Тесто (3/Pack)

DEN 2287.20

Пристапност
Во достапна форма

Специјално развиен за рано учење.Мека и лесна за мали прсти па помалите деца може да се создаде и да се рекреираат едноставни предмети.Не-токсични, лесно отворање и зачувување на контејнери.BAZIC 5 Мл.Мулти Боја Моделирање Тесто (3/Pack), избрани бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент