.

.

Filofax Saffiano Zip Организатор, Лични Компактна Големина, Афион - Крст-Жито, Кожа-Види, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C022534-22)

Filofax Saffiano Zip Организатор, Лични Компактна Големина, Афион - Крст-Жито, Кожа-Види, Шест Прстени, Недела-да-View

DEN 1034.88

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е за сите на боја со Saffiano Компактен Zip Колекција.Софистицирани крст-жито, кожа изгледа покрие со безбедна zip затворање во светло на тренд бои.На Saffiano Компактен Zip Колекција комбинира едноставни организатор конструкција со чанта/паричникот функционалност и место за чување пари пликови.На Saffiano Компактен Zip Организатор е добра алатка за да се планираат финансиите и организирање на буџетот во стил со крајна мулти-tasker.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината Опфаќа : Недела-да-Видете дневник, владетел/page фломастер, за да го направите, контакти, индекси, notepaper; Левата Рака Детали : Шест картичка џебови, три вертикални лизга џебови, еден архивиран џеб, еден еластичен пенкало јамка; Десна Рака Детали : Дванаесет картичка џебови, еден мултифункционален еластична џеб , две вертикални лизга џебови; Посебни Карактеристики : Отстранлив прстен механизам, чанта/паричникот функционалност, еден надворешен лизга џеб.Personal/Лично Компактна Големина : 6-3/4" х 3-3/4".Боја : Афион.Тоа е за сите на боја со Saffiano Компактен Zip Колекција.Софистицирани крст-жито, кожа изгледа покрие со безбедна zip затворање во светло на тренд бои.Saffiano Компактен Zip е опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-на-Два-Страници дневник.На Saffiano Компактен Zip организатор вклучува removeable прстен механизам, картичка џебови, еден архивиран џеб, вертикална лизгање џебови, надворешните лизга џеб, и еден еластичен пенкало јамка.На Saffiano Компактен Zip Колекција комбинира едноставни организатор конструкција со чанта/паричникот функционалност и место за чување пари пликови.На Saffiano Компактен Zip Организатор е добра алатка за да се планираат финансиите и организирање на буџетот во стил со крајна мулти-tasker.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент