.

.

MOSTPLUS LED светилки drl Проектор Фарови Собранието Компатибилен за 2015 2017 2018 2019 2020 Dodge Challenger SE R/T со Full LED светилки drl Барови Пред Светилка-D2H Xenon Сијалица за Двојна Носечка

MOSTPLUS LED светилки drl Проектор Фарови Собранието Компатибилен за 2015 2017 2018 2019 2020 Dodge Challenger

DEN 11999.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен за Dodge Challenger SE R/T 2015-2020; КРИЕШЕ D2 H светилки НЕ се вклучени.Светлата функција вклучува 1.вртење на сигнал со Секвенционално Индикатор 2.бела работи светлина; 3. Висок/низок Зрак Светлина.Лесен за инсталација : Plug & Play, исто како и оригиналот да го инсталирате, Материјалот на Огледало Капа : ПММА ,Стакло итн.Боја : Црна Домување Јасно Леќа Последователни Индикатор LED Фарови.Водоотпорен : IP68. Направени од високо квалитетен КОМПЈУТЕР,ПММА,ABS,СТАКЛО материјал обезбеди водоотпорен, запечатени, прашина и отпорен на корозија.Најдобра цврстина,отпорност и отпорност на топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент