.

.

8Bitdo Media Remote за Xbox Еден, Xbox Серија X и Xbox Серија S (Бела, Кратко Издание)

8Bitdo Media Remote за Xbox Еден, Xbox Серија X и Xbox Серија S (Бела, Кратко Издание)

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

【Наменета за Xbox】Официјално Лиценцирани од страна на Xbox и компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Серија S & Xbox Еден. 【Автоматско Осветлување】Wake-up функција & копчето светлото кога кревање, таписерии и компактен инфраред media remote дизајн. 【Едноставен и Интуитивен Контроли】 Дизајниран со посветен Xbox копчиња : само да се движите сите менија и апликации со леснотија. 【Како да се контрола на јачина на звук на ТВ】Притиснете Xbox копче за да го отворите упатство, тогаш се оди на Settings > General > TV & display options > Device control > HDMI-CEC и одберете options тука. (Бара ТВ за поддршка на HDMI-CEC). 【До Една Година Гаранција】Една година на слободни врати/замена загарантирана.

Главните карактеристики

Избор на клиент