.

.

wartleves ноќта на Вештерките Салфетка Прстени Сет од 8 Сребрена Бисер Салфетка Прстени Дијамант Spider Салфетка Прстен Носители на Трпезариска Маса за Дома, ноќта на Вешт

wartleves ноќта на Вештерките Салфетка Прстени Сет од 8 Сребрена Бисер Салфетка Прстени Дијамант Spider Салфетка

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРАЗНИКОТ на МАСА ОРКЕСТАРОТ Мали детали може да има големо влијание врз изгледот на вашиот десктоп,користете го овој лист салфетка прстен да се облекуваат вашиот денот на благодарноста табела.Пакетот доаѓа со сет на 8. Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ САЛФЕТКА ПРСТЕНИ Spider бисер салфетка прстени претставува ноќта на Вештерките, прослава, радост и надеж.Гроздобер сребрен тон потсетува луѓето со ' рѓа земјиште и прекрасна старото време.Ние повик спомени драгоцено, не само поради тоа што дена влеговме преку, но начинот на кој ние сме во овие денови.ДЕКОРАТИВНИ САЛФЕТКА ПРСТЕНИ Фино бисер салфетка прстен носители може да се користи на целата година.Овие spider салфетка прстени се направи на квалитетот метал обложено со светли сребро, брусен сребро за да се исполнат различни декоративни потреби.СЕЗОНСКИ ИЛИ ГОДИНА Одлично за ноќта на Вештерките, падот време, денот на Благодарноста, страните, или да го користите во секое време, совршен за формални вечери или како секојдневна салфетка прстен да ја надополни вкусен оброк.ШИРОКО се КОРИСТИ Овие салфетка прстен може да се користи во дом, канцеларија, хотели, ресторани, барови, кафулиња, продавници, и многу други места.Исто така, таа одговара на свадба, вечера, роденден и фестивалот прием.Падот Салфетка Прстени Сет од 8 Салфетка Прстен Носители за Трпезариска Маса Метал Дома Табела Оркестарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент