.

.

HQRP КОМПЛЕТ: 12V DC 5A Адаптер за Напојување со 8 Порта DC Splitter Кабел Кабелот за видео надзор Безбедносна Камера Систем Плус HQRP Увеселителен парк

HQRP КОМПЛЕТ: 12V DC 5A Адаптер за Напојување со 8 Порта DC Splitter Кабел Кабелот за видео надзор Безбедносна

DEN 358.80

Пристапност
Во достапна форма

HQRP® 1 до 8 DC Splitter Кабел плус HQRP® AC Адаптер плус HQRP® Увеселителен парк;.Splitter Кабел : 1 Женската порта - 5.5*2.1 mm; 8 Машки порт - 5.5*2.1 мм; Боја : Црна; Должина од околу 45СМ / 20 Инчи; Стандард внатрешните анодна и Негативни надворешниот electrode;.AC Адаптер Излезен Напон : 12 Volts, 5 Засилувачи; Моќност : 60 W; Безбедносни Карактеристики : Висока Ефикасност и Сигурност; Автоматско Преоптоварување cut-off;.Автоматско Топлинска намалување на-оф; Краток спој и во Текот Напон заштита; Ниска Пречки & Бучава. 200 дена гаранција!.HQRP splitter кабелот е специјално дизајниран за поврзување на повеќе уреди на еден извор на енергија истовремено.Да се намали бројот на адаптери вклучен во ѕидниот штекер, користете го овој кабел за да се комбинира неколку енергетски кабли од отворен или затворен надзор камери во еден кабел!Овој кабел ќе ви помогне да погодно организира надзор систем во канцеларии, во улици, згради итн.!.

Главните карактеристики

Избор на клиент