.

.

FONDBEAUTI Боја Сензационално Кармин, Усна Шминка, Мат Финиш, Хидратантен Кармин, Голи, Розова, Црвена, Слива Усна Боја, Праска Удар

FONDBEAUTI Боја Сензационално Кармин, Усна Шминка, Мат Финиш, Хидратантен Кармин, Голи, Розова, Црвена, Слива

DEN 383.28

Пристапност
Во достапна форма

❥Овој кармин користи microfine пигменти, па нијансите се различни, но lipcolor чувство е лесен. ❥На кармин има тенки пресврт дизајн, мали и преносливо, на Оваа lipcolor може да се опише убави усни во секое време, насекаде. ❥Кармини имаат шест боја броеви.Lipcolor : Empress、Ладни планински、Поток текови、недостасуваш、 Зборови на љубов. ❥Долготрајни и Водоотпорен : Овие се водоотпорен долготраен кармин.Овие lipcolor нијанси се Не-Стап купот, исто така, без исчезнува.Ви даде секси искуство. ❥Lipcolor се богат и полн боја, и на надворешната школка на кармин е мека и мазна, кој е основна алатка за создавање на совршен усна шминка!.Боја на кармин е богата, текстурата е светла и тенка, и тоа може да се примени нежно да ги презентираат авангарда и модерен усна шминка.Откријте храбар и различни бои со FONDBEAUTI lipcolor.

Главните карактеристики

Избор на клиент