.

.

Дома Vida Крилести Виткање Облека Airer, Метал, Бела

Дома Vida Крилести Виткање Облека Airer, Метал, Бела

DEN 460.08

Пристапност
Во достапна форма

Производ големина : H 91 x 180 W x D 50 cm.Производ материјал : Метал и силна жица.Производ чистење инструкции : Избришете со сува крпа.Производ боја : Бела.Производ бренд : Дома Vida.Answer : ___________________________ Note : се препорачува максимална тежина е 10 кг.Опис на производот Специфичен производ со модерен дизајн, крилести виткање облека airer, 18 метри .Оваа airer огради станот за лесна и компактна складирање и тоа доаѓа со силна жица насоки.Оваа airer ќе биде идеален за сушење на облеката како тоа ви нуди флексибилност за да биде во можност да се користи во затворени простории или на отворено.Исто така, овој здрав и цврст крилести облека airer изгледа добро со класичен чиста Бела завршница.Со 18 метри сушење простор, оваа раскошна airer може да биде лесно да се чистат со влажна крпа.Answer : ___________________________ Note : се препорачува максимална тежина е 10 кг.Сет Содржи : 1 x Airer.

Главните карактеристики

Избор на клиент