.

.

Вокер Поместена Рака Зафат Вокер Рака Зафат Влошки Перат Една Големина Повеќе Бои (WH18)

Вокер Поместена Рака Зафат Вокер Рака Зафат Влошки Перат Една Големина Повеќе Бои (WH18)

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

1. Со персоналните и мулти-функционален дизајн; дизајниран за да се заштити рачка на работната помош ослободени од секојдневните нечистотија, облека, солза и сонце, лесен за употреба, удобен, лесно да се инсталира и расклопување и лесно да се чисти. 2. Виткање се справи со маска направена од 100% чиста памучна ткаенина и сендвич мрежа материјал, кој е мека, дише и удобно.(Со добра влага апсорпција способност, дише, меки и удобни и во можност да се намали болката и заморот предизвикан со држење на рачка за долго време.). 3. Дизајниран со кука дизајниран да ги заштити рачка на работната помош ослободени од секојдневните нечистотија, облека, солза и сонце, лесен за употреба, удобен, лесно да се инсталира и расклопување и лесно да се чисти. 2. Виткање се справи со маска направена од 100% чиста памучна ткаенина и сендвич мрежа материјал, кој е мека, дише и удобно.Со добар влага апсорпција способност, дише, меки и удобни и во можност да се намали болката и заморот предизвикан со држење на рачка за долго време. 3. Дизајниран со кука & јамка лента и еластична drawstring, која е тесна, убава, лесен за ракување, удобен и лесен за инсталирање, расклопување и чистење.А.Се справи со капак со кука & јамка лента, која може слободно да се вметнат и прилагоди, лесен за ракување, удобен и лесен за инсталирање, отстранување и чиста.Б.Дизајниран со широк еластична drawstring на лево и десно страни на справи со капак, што го прави се справи со маска може да бидат построги и со рачка, е исклучителна во занает, убава и тесни. 4. Дршката поклопецот е на слободни големина, погоден за повеќето одење сида на стандардна големина.Упатство За Инсталација : 1.Се зацврсти на кука и јамка сврзувачки елементи, како на лево и десно страни. 2.Притиснете на куки и циклуси заедно да се направи на кука и јамка сврзувачки елементи се поставуваат добро. 3.Инсталацијата заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент