.

.

Гума Рампата 10cm Висока Гума Рампата Падина Гума Гумена Подлога Чекор на Патот Заедно Со Брзина Гума рампата мат (Боја : Црна, Големина : 99x30x10cm)

Гума Рампата 10cm Висока Гума Рампата Падина Гума Гумена Подлога Чекор на Патот Заедно Со Брзина Гума рампата

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Преносни Тротоарот Рампи, може да се користат за различни цели,Дава пристап до автомобил автомобилската возило, приколка, инвалидска количка, вокер, лифт, количка, мотор, велосипед, скутер и handtruck над curbs или покачена тротоарот. ♥ Гумени рампи лесно може да им помогне на тешка опрема се искачи без оштетување на гуми или други делови. ♥ Правење пристап до домот или градината многу полесно за оние со мобилноста скутери и колички, или дури и за gardeners користат колички, градина коли или вреќа колички. ♥По-продажбата на услугата : Ако наидат на проблеми во текот на подредување или примање на процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга. ♥ Погоден за патишта, по скали, паркинзите, фабрики, жителите, погодност продавници, хотели и други области по улица, погодно за возила да влегуваат и излегуваат.Отворено прагот рампата во собата може да биде трајно инсталиран во голем сообраќај области со користење на факултетот за монтажа дупки на дното на секоја рампи, Карактеристики текстура површината за зголемување на триење/влечење и аглеста дел песни.Име : Гума Ramps Material : rubber Size : 99x30x10cm The производ е солиден и издржливи, со долги-трајни притисок, тоа трае долго време да се користи.Површината е дизајниран со не се лизга plaid, со што се зголемува триењето и ја спречува лизгање.На дното плоштадот картичка овозможува водата да циркулира и да се спречи површински од акумулира.Како гума еластичност, производот во голема мера ослабен влијанието на возилото преку времето, да се намали влијанието на чувство на добар шок апсорпција и намалување на шумот ефект.Пакет содржина : 1*Гума Рампата.answer : ___________________________ note : 1. Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.2. Им овозможува на мало хроматските аберации поради различната резолуција на екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент