.

.

LIPOVOLT Научни Стакло Дипломирал Цилиндар за мерење на цилиндар 25ml

LIPOVOLT Научни Стакло Дипломирал Цилиндар за мерење на цилиндар 25ml

DEN 139.92

Пристапност
Во достапна форма

Научни Стакло Дипломирал Цилиндар за мерење на цилиндар 25ml Реден број : 1531.04 опис на Производот : Боја : Безбоен и транспарентни Материјал : Стакло Волумен : 25ml Функција : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Класа А & Висок квалитет Тешки Обновливи Пакет се вклучени : 1 Pcs избрани Стакло Дипломирал Цилиндар.

Главните карактеристики

Избор на клиент