.

.

Airpods 3 Случај Покрие 2021, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на Силиконска Кожа Покрие Додатоци со Keychain за AirPods 3-та Генерација (2021 О

Airpods 3 Случај Покрие 2021, Симпатична 3D Смешно Цртан филм Кул Девојки, Момчиња, Деца, Жени Заштита на Силиконска

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Уникатен дизајн Симпатична Модел : дизајн на Air Pods 3 случај е симпатична, кул и хумористични.Тоа го прави да изгледа повеќе лична, стилски и трендовски.Исклучителна изработка може да се спречи печатени шема од паѓање лесно и е издржлив.Тоа е совршен подарок за себе, семејството и пријателите.Сеопфатна заштита : На Air Pods 3 случај има силна способност да се издржи влијанието, кој може целосно да се заштити вашата сакана Air Pods 3, спречи паѓа и гребнатини, и направете ја вашата Air Pods 3 посигурни и издржливи.Најдобро може да се користи : Можете да го полните природно, без никаква пречка.Лесно да се носат - Можете да ги користите со трајни carabiner клип, го ослободува рацете и поудобно да се закачите на Air Pods 3 торбичка за една рачна ташна, ранец, панталони, итн.Не се грижите за губење на вашиот Air Pods 3. Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет со силиконска материјали.мека и мазна, прашина-доказ и дамка-отпорни, високо-одделение се чувствуваат искуство, правење на вашиот Air Pods 3 имаат поубав изглед.По продажбата на услугата : Одговорност за нашите нарачки и клиентите е нашиот прв приоритет.Ако имате било какви прашања во врска со вашиот пакет или Air Pods 3 случај, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент