.

.

MaxxmAlarm/iMaxAlarm Smart Burglar СОС Аларм Мат Црно - СОС Сигнализација Бенд Личен Аларм - 130dB Аларм - Safety & Security Итни Уред Мат Црна (Smart Burglar СОС Аларм Мат Црна)

MaxxmAlarm/iMaxAlarm Smart Burglar СОС Аларм Мат Црно - СОС Сигнализација Бенд Личен Аларм - 130dB Аларм - Safety

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Бонус функција вграден сензор на движење burglar аларм + Вклучува убави и издржливи НАТО рака/зглоб бенд.Многу гласно 130 d B аларм/сирената веднаш да се привлече внимание за секоја вонредна ситуација.Безбеден и лесен за користење, за возрасни и за деца – едноставно притиснете СОС копчето за активирање на алармот.Дизајниран да им даде мир на умот, специјално за туристи и авантуристи кои чести хостели, Airbnb сместување, кампови, па дури и хотели.Тоа е совршен придружник за сите активности, вклучувајќи пешачење, планинарење, кампување, екскурзии, трчање, ноќите надвор и повеќе.TSA одобрени и аеродром пријателски, Заменливи батерии, Обновливи до 30 минути.

Главните карактеристики

Избор на клиент