.

.

Магацинот и Гнездо Складирање Tote (10 H x 15 1/2 W x 19 1/2 D) [Сет од 6] Боја: Црвена

Магацинот и Гнездо Складирање Tote (10 H x 15 1/2 W x 19 1/2 D) [Сет од 6] Боја: Црвена

DEN 1965.60

Пристапност
Во достапна форма

snt190 RD Боја : Црвена Карактеристики : -за Вбризгување на пластични од висока густина полипропилен кои ги исполнуваат USDA и ФДА прописите за употреба во преработката на храна. -Не ќе ги кородираат, ' рѓа или виткајте. -Водоотпорен и непроменета со хемикалии. -Удобен рака костец наоѓа на двете страни.Тип На Производ : -Проводници За Отпадоци.Мобилност : -Тркала Не Се Вклучени.Капак : -Не Се Достапни Со Капак.Пластовидно : -Да.Општа Спецификација : -1.20 сертификати.ft.капацитет.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -10 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -15.5 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -19.5 Инчи.Целокупниот Производ Тежина : -3.83 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент