.

.

Vangoddy Тенок Капка Доказ Smart Ракав Носејќи Сина Торба за HP EliteBook Chromebook Спектарот 2 во 1 Лаптоп

Vangoddy Тенок Капка Доказ Smart Ракав Носејќи Сина Торба за HP EliteBook Chromebook Спектарот 2 во 1 Лаптоп

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Направена од отпорен на вода neoprene материјал.Шок-апсорбирање на соочи со мека, кој обезбедува свила чувствуваат и дополнителна заштита од удари и гребнатини.Направен е идеално за на училиште, на работа и секојдневна употреба.Компатибилен Со : Сите HP 11" и 13" 2-во-1, Кабриолет, Сеништето, Chromebook, Elite Book, Павилјон.Димензии : 12" x 8.5" x 0.25".Тенок Капка-Доказ Smart Ракав Носи Торба за HP Elite Book Chromebook Спектарот 2-во-1 Laptop Made на отпорни на вода neoprene материјал.Перница поместена внатрешни работи може да апсорбира шок за заштита на вашиот уред.Целосно дизајнирана за да обезбеди дека сит безбедна одговара за вашиот уред, нашите ракавот е внимателно stitched во два одделни области за да се обезбеди главната преграда од истегнување додека уредот е внатре.Оваа двојна крои поставата држи капакот тесни уште растеглив во исто време.Продавница нашите ракав внатре ранци, purses, и briefcase за да го заштитите вашиот уред додека сте во движење.Компатибилни Со : HP Спектарот X360 Конвертибилна 13-inch HP Elite Book 1030 G1 / Folio G1 / 11 / 1020 G1 HP Chromebook 11 G5 HP Спектарот X2 12-a001dx / 12-a002dx / 12t HP Поток 11 Про G3 HP Pro Book 430.

Главните карактеристики

Избор на клиент