.

.

Aexit видео надзор Уреди Батерии, Полначи & Додатоци DC 5.5x2.1mm Женски 2-Жица Доведе Џек Моќ Кабел Моќ Конвертори Конектор 2 парчиња

Aexit видео надзор Уреди Батерии, Полначи & Додатоци DC 5.5x2.1mm Женски 2-Жица Доведе Џек Моќ Кабел Моќ Конвертори

DEN 307.20

Пристапност
Во достапна форма

Конектор Тип : 5.5x2.1mm Женски DC Конектор; Вкупна Должина : 27cm/11".Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електрични Part.Net Тежина : 22g.Пакет Содржина : - 2 x DC Моќност Кабел.Главната Боја : Црна.Опис : се Применува за видео надзор надзор систем врска помеѓу DC напојување и видео надзор уреди.DC Моќност Кабел, има една моќ конектор крајот DC приклучок на друг крај 2 голи жици за видео надзор камера или било уреди да бидат поврзани.

Главните карактеристики

Избор на клиент