.

.

Правда Лигата Жив Топка Партија Услуги, 6ct

Правда Лигата Жив Топка Партија Услуги, 6ct

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 6 Правда Лигата Жив Топка Партија Услуги.Правда Лигата Гумени Топки функција Супермен, Бетмен, Зелена Фенер, и Блиц.Одличен прилог на било суперхерој роденден или за Правда Лигата тематските партија.Рака на гостите да се игра со текот на партија, или add to goodie кеси за деца да се земе дома.Се координираат со други Правда Лигата партија материјали и партија услуги од Уникатен.Добиете забава игра партија случува со помош на Супермен, Бетмен, Зелена Фенер, и Флеш страна поминува од овие Правда Лигата Жив Топки.Кој акција спакувани дизајни на деца' омилен DC суперхерои летање во акција, овие гумени топки се сигурни да се биде хит во било суперхерој тематските партија или Правда Лигата роденден.Се забавува малечки во snap со полагање од овие бие топки и со нив се натпреваруваат за да се види кој може да отскокнување нивни највисок, или да се види кој може да отскокнување нивни во чаша.Или, едноставно поп овие гумени топки во goodie кеси со други суперхерој партија услуги и рака на нив и надвор на гости како забава изненадување пред тие главата дома за денот.

Главните карактеристики

Избор на клиент