.

.

Делта ZUR18-СДР Zurie, Бања Хардвер Додаток, 18-Инчен Крпа Бар

Делта ZUR18-СДР Zurie, Бања Хардвер Додаток, 18-Инчен Крпа Бар

DEN 1917.60

Пристапност
Во достапна форма

Сатенски Никел со Какао Бронза влошки.Вклучена монтажа хардвер прави едноставна инсталација.Цинк умре леано изградба обезбедува сигурност и издржливост.Опис на производот Делта Zurie 18 инчен Крпа Бар од Слобода Хардвер има мека модерен изглед.Колекцијата е понудена во Сатенски Никел заврши со Какао Бронза инсерти за храбар изглед.Оваа колекција додава одблесокот на било бања со својот елегантен изглед.Од Производителот Делта Zurie 18 инчен Крпа Бар од Слобода Хардвер има мека модерен изглед.Колекцијата е понудена во Сатенски Никел заврши со Какао Бронза инсерти за храбар изглед.Оваа колекција додава одблесокот на било бања со својот елегантен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент