.

.

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК FRECNCH - Нето Фрај Fryer Кошница 32.3X21.5X10.5CM Кујната Готвење Алатки

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК FRECNCH - Нето Фрај Fryer Кошница 32.3X21.5X10.5CM Кујната Готвење Алатки

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

HUAXIONG Нерѓосувачки Челик француски Помфрит Нето Фрај Fryer Кошница 32.3 X21.5 X10.5 CM Кујната Готвење Tools.Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина 32.3 X21.5 X10.5cm Боја : Сребро.Направени од цврстата храна одделение од нерѓосувачки челик, ова пржење кошница е идеален за презентација на храна на вашето семејство или гости.Одлично за контрола дел големини и ќе биде идеален за дома, кафулиња & ресторани.Идеална за ресторани, кафулиња или вашиот дом.Машина за миење садови безбедно.Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина 32.3 X21.5 X10.5cm Боја : Сребро Пакет Вклучуваат : 1x пржење кошница Карактеристики : Направен од цврстата храна одделение од нерѓосувачки челик, ова пржење кошница е идеален за презентација на храна на вашето семејство или гости.Одлично за контрола дел големини и ќе биде идеален за дома, кафулиња & ресторани.Обликувани како за пржење кошница & направени со здрав нерѓосувачки челик.Служи страни или Предјадења кујна gastropub стил, идеален за чип, shrimps, prawns, кромид прстени итн Идеална за ресторани, кафулиња или вашиот дом.Машина за миење садови безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент