.

.

PWM Фан Адаптер Splitter Кабли 4 Pin Фан Продолжување Моќ Кабел од 1 до 4 Конвертор Ракави Плетенка Y Splitter Кабли за Десктоп Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Фан Splitter PC PWM Кабел Splitter 10 инч

PWM Фан Адаптер Splitter Кабли 4 Pin Фан Продолжување Моќ Кабел од 1 до 4 Конвертор Ракави Плетенка Y Splitter

DEN 182.16

Пристапност
Во достапна форма

Фан Кабел Splitter, со сите 4 pin и 3 pin случај фанови.Ракави Ракави Плетенка Y Splitter Кабли Со 4 Pin Женски Конектор на Едниот Крај и се Дели на 4 Машки Конектори на Другиот Крај. ( Само ЕДЕН е доведе PWM.Другите 3 се три pin води. ).Повеќе Пристаништа Фанови Splitter ЦЕНТАР, се поврзува повеќе ладење фанови на една плоча фан насловот, кој се користи за PWM за контрола на брзината, продолжување и проширување на матичната плоча 4-пински интерфејс.PWM Splitter со 4 pin&3 pin насловот, се поврзува 4 Компјутер Случај Фанови на една Плоча Фан Насловот, Компатибилен Со 4 Pin и 3 Pin PMW Фан Конектор.Работи со PWM фанови, Помогна да додадете фанови на средно ниво матична плоча.Висок квалитет Изглед, црна sleeving кабел должина (со Исклучок на Конектори) : 12"/30cm.Вистински нови бакар јадра, не рециклирани материјали.Овој Фан Splitter Кабел Обезбеди Дополнителни Фан да се зголеми Струење во Вашиот Компјутер Случај.На 4-пински конектори се компатибилни со двете 3-pin-от и 4-pin PWM фанови, 4 pin PWM фан напојување продолжување кабелот за PC компјутер случај внатрешни плоча фанови, ви направи полесно DIY PC Компјутер Случај.Спецификации : Производ Должина : 10.5 инчи Материјал : ПВЦ Хидроизолација Диригент Материјал : Конзервирани Бакарна Жица со Дијаметар : OD1.4 Mm Оценет Температура : 80 ℃ Жица Боја : Црна Производ Тежина : 0.75 унци (1 Pack) Производ Интерфејс : 4 Pin Конекторот На Едниот Крај На матичната Плоча, Другите Краеви На Фан 4 Pin Интерфејс Производ Функција : Направи 4 Компјутер Фанови Споделување на Еден Интерфејс Пакет се Вклучени : Фан Кабел Splitter 1 Пакет 4 pin продолжување кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент