.

.

Премиум Квалитет Правоаголник Акрилик Quilting Образец Комбинација Прилагоди Цртање Шиење Владетел Мерка Алатки 15cm - Црна

Премиум Квалитет Правоаголник Акрилик Quilting Образец Комбинација Прилагоди Цртање Шиење Владетел Мерка Алатки

DEN 2162.40

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.Материјал : Акрил.Многу корисни и заеднички облик и модел за quilting, може да ви помогне да се направи занаети добро.Образецот е совршен за quilting и комбинација.Големина(L*W) : 15x3cm/5.91x1.18inch. -.

Главните карактеристики

Избор на клиент