.

.

TNTOR Ултра Тенок Моќ Банка со Изграден во Кабелот, Преносни Моќ Конектор за 2500mAh [само 0.16 инчен] Тенок, Лесен Мини Компактни Надворешни Батерија Полнач Пакет Компатиб?

TNTOR Ултра Тенок Моќ Банка со Изграден во Кабелот, Преносни Моќ Конектор за 2500mAh [само 0.16 инчен] Тенок,

DEN 387.36

Пристапност
Во достапна форма

[Додаток листа].На енергетска конверзија стапка е значително подобрена, што додавање 80% на животниот век на батеријата на вашиот телефон.Излез : 5v/1 A.Поддржани од страна на нашите 1 Година Сервис, ние сме сигурни дека ќе љубов на ниво на ефикасност оваа батерија копија има да понуди. 1* Микро USB-Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент