.

.

Lurrose 100pcs за Еднократна употреба лак Четка Усна Сјај Четки Кармин Прачки лак Замена Четка Гел Течни Четки за DIY Помине Уметност Дома Салон

Lurrose 100pcs за Еднократна употреба лак Четка Усна Сјај Четки Кармин Прачки лак Замена Четка Гел Течни Четки

DEN 279.36

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира на вашиот лак капак.лак четка замена.Одлична алатка за двете професионална и лична употреба.ноктите боја четка.Четка влакната е многу мека.Лесен за користење и да ја применуваат, подобрување на работа ефикасност.лак четка апликатори. 100pcs замена четки (не вклучува капак), suis за вашите потреби.помине уметност полски четка.Сосема нов и висок квалитет.гел лак четка.Description This е 100 алтернативни лак четка, изработени од материјал мазна и нежна, мека, не-отсјај и нема да го оштети ноктите.Направи вашите нокти повеќе деликатна, повеќе убави.Професионална и одлична алатка за лична употреба.Карактеристики - Материјал : ПП и најлон - Големина : 3.9x1x1cm - Сосема нов и висок quality Package Including100 x лак Четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент