.

.

Hooke Патот Црна JK Скара Инсерти Пред Решетката Решетката Покрие Guard за Џип JK Wrangler 2007-2015

Hooke Патот Црна JK Скара Инсерти Пред Решетката Решетката Покрие Guard за Џип JK Wrangler 2007-2015

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Hooke Патот Wrangler Решетката Внесува одговара за 2007-2015 Џип JK Wrangler & Wrangler Unlimited.Користете го за да додадете некои стил и став на вашиот Wrangler.Направена од високо квалитетна ABS пластика и ќе не ' рѓа, ги кородираат или кора.Answer : ___________________________ Note : Оваа група на решетката внесува нема директно да одговара на било какви посебни изданија како 75th годишнината кои веќе имаат влошки.Исто така, неколку 2016/2017 модели се внесува сместени во скара, но повеќето wranglers имаат отворен 7 слот за скара.Ќе мора да се отстрани пред да се стави во овие.Инсталација совети : pop горна решетка за заклучување копчиња, така што може да пристапите на решетката од позади.Потоа притиснете, пресврт, и да се манипулира со скара и вметнете додека секој клип е целосно ангажирани.П : Дали овие сјајна или мат црни?.П : Дали овие клипот или лента на?.П : тие Ќе се вклопи TJ/Л џип?.П : Добијат оштетените производ?.П : дали Е можно да нарачате само еден вметнете?.Направена од високо квалитетна ABS пластика и ќе не ' рѓа, ги кородираат или кора.Лесно клип-во инсталацијата.Не се потребни алатки и нема потреба за било какви промени.Направена од високо квалитетна ABS пластика и ќе не ' рѓа, ги кородираат или кора.Густа дупки дизајн, спречување на чакал да влезат во вашиот автомобил.Го прави вашиот автомобил повеќе фенси и дава поголема заштита.Пакетот содржи сет од 7 компјутери скара влошки.

Главните карактеристики

Избор на клиент