.

.

Калкулатор, Ултра Тенок Мини 8-Цифрениот LCD Дисплеј Транспарентен Соларен Погон LCD Touh Екран Студент Калкулатор

Калкулатор, Ултра Тенок Мини 8-Цифрениот LCD Дисплеј Транспарентен Соларен Погон LCD Touh Екран Студент Калкулатор

DEN 581.28

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластични,Боја : Испрати Случајно,Големина : x 11cm 8cm/4.33" x 3.15" (Прибл.). 8-цифрениот LCD екран го прави лесен калкулатор лесен за употреба.Touh екран калкулатор без копче за одбирање.Не батеријата е потребно, напојува со соларна енергија.Погодни за брзи пресметки.Ултра Тенок Мини Транспарентен Соларен Погон LCD Touh Екран Студент Calculator Features : 1.Touh екран калкулатор без копче за одбирање.2.8-цифрениот LCD екран го прави лесен калкулатор лесен за употреба.3.Не батеријата е потребно, напојува со соларна енергија.4.Одлична изработка, погодно за да ги користите.5.Добар подарок за студентот.Спецификации : Тип : Calculator Material : Plastic Color : Испрати Randomly Feature : Соларна Енергија, Транспарентен, Touh Екран, Студија Tool Size : x 11cm 8cm/4.33" x 3.15" (Прибл.)Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 1 x Калкулатор.

Главните карактеристики

Избор на клиент