.

.

Унисекс Памук Мешавина Воена Изми Бејзбол Капа Гроздобер Војска Обичен Издишан Кадетската Капа за Мажи Жени

Унисекс Памук Мешавина Воена Изми Бејзбол Капа Гроздобер Војска Обичен Издишан Кадетската Капа за Мажи Жени

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Памук+Полиестер.Боја : Црна,Сина,Зелена,Светло кафеава,Беж.Стил : Војската,Тактички.Функција : Изми,Прилагодлив.Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Детали Во Големина на : Глава обемот : 56cm-60cm(Прилагодливи) Худ Ширина : 17 см Пакет се Вклучени : 1x капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент