.

.

Најдобри Папа Некогаш Пиво Стакло, 15 Мл Смешно Тато Пиво Пивце Стакло, Тато Пиво Стакло од Ќерка, Подароци за Тато, Stepdad, Сопруг На Денот на Таткото Роденден на Божиќ

Најдобри Папа Некогаш Пиво Стакло, 15 Мл Смешно Тато Пиво Пивце Стакло, Тато Пиво Стакло од Ќерка, Подароци

DEN 429.84

Пристапност
Во достапна форма

СМЕШНИ ТАТКОВЦИ ДЕН ПОДАРОК ЗА ТАТО : Најдобри Папа Некогаш Пиво Пивце Стакло е уникатен подарок за татко, татко, нов татко, татко на закон, stepdad, пиво љубовник, маж и пријатели.Нашиот татко пиво стакло ќе направи изненадување за нив дали на роденден, Денот на Таткото, Божиќ, Денот на Благодарноста и пензионирање.СМЕШНИ И ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : смешни шема и топли зборови" Најдобри Папа Некогаш" се печатат на нашиот татко пиво стакло, која додава забава за таткото на животот.Со широка база и тесен rim, нашиот татко пиво стакло може да се одржи од вас удобно.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : За вашите подобро корисничко искуство и не се искористи времето на татко пиво стакло, нашите чаша пиво е направена од високо квалитетни материјали.MUTIPLE ЦЕЛ : Можете да уживате во сок, вода, пиво, коктел, кока кола и други пијалаци од страна на нашиот татко пиво стакло.Освен тоа, нашиот татко пиво стакло може да се користи во канцеларија, дома и во партијата.ПЕРЕЊЕ ПРЕДЛОГ : да Предизвика добар квалитет на тато пиво стакло, нашиот татко пиво стакло е безбедно во машина за миење садови.Но, ние ви препорачуваме да се чисти по вашите раце или со четка за да го продолжи својот животен век.Боја : Транспарентна.

Главните карактеристики

Избор на клиент