.

.

БЕЛА ПЛАНИНА Чевли Bayhill Кожа Footbeds Заглави

БЕЛА ПЛАНИНА Чевли Bayhill Кожа Footbeds Заглави

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Произведено во САД или Увезуваат.Синтетички Гумен ѓон.Вистинска Кожа горниот материјал.Лесни плута midsole и трендовски спротивставени бела outsole.Лиен suedette наредени footbed за целиот ден удобност.Класичен стил, во комбинација со современите акценти се опише Bayhill мпц кожа мазга од Белата Планина Чевли.Одликувајќи се со лесни плута midsole и трендовски спротивставени бела outsole.Се лизга во леани suedette наредени footbed за целиот ден удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент