.

.

4 Парчиња Говорникот Скок Изолација Шила Стојат Нога HiFi Звучник Shockproof Конус База Влошки за Звучник Рамка, Засилувач, CD DVD Плеер

4 Парчиња Говорникот Скок Изолација Шила Стојат Нога HiFi Звучник Shockproof Конус База Влошки за Звучник Рамка,

DEN 549.36

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Помогне Да се Задржи На Ѕвонење Повеќе Фокусирани и Помалку Бучава : говорникот шила може да се стави под говорник,или под шок одбор и анти - шок рамка, да се минимизираат штетните вибрации, помагаат да се задржи на ѕвонење повеќе фокусирани и помалку бучава.Хром-обложено Чист Бакар Материјал : говорникот шила го користат хром-обложено чист бакар материјал за подобри перформанси, квалитетни и издржливи говорникот скок во собата.Прилагодлива Висина : говорникот шила е дизајниран со висина фино подесување балансирање орев, може да се прилагоди на висината.Парична казна Изработка : говорникот шила е високо-одделение позлата, убава, со висок сјај, не е лесно да се биде изгребани.Широка Примена : говорникот шила е погодна за Hi Fi звучник, говорникот рамка, засилувач, CD DVD плеер, плочата рекордер, Шасија, Инструмент, итн.Сум бил работат на електроника стока за години и акумулираната богато искуство, и сега сакаме да го споделам со вас преференции и оригиналноста на нашите производи, што ќе ви донесе повеќе модерен и artisticlife искуство.Постојат голем број на слични производи на пазарот за да изберете од.Зошто да го одберете нас?Едноставна : Ние секогаш сме опседнати со обезбедување на ефективни производи, и секогаш да се решат проблемите од клиентите точка на гледање.Секогаш беа опсесивно за изработка на сигурни дека секој од нашите производи се произведени со највисоките стандарди што ние самите би се очекувало.Од квалитет, големина, боја, Изглед, practicability и примената на секој производ, ние се гордееме со оглед од клиентите точка на гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент