.

.

PULABO Месечината Коса Клип Додатоци Кристал Tassel Шарм Коса Pin Накит за Жените Трајни ServiceHigh Цена Перформанси

PULABO Месечината Коса Клип Додатоци Кристал Tassel Шарм Коса Pin Накит за Жените Трајни ServiceHigh Цена Перформанси

DEN 1224.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се вклучени : 1x коса клип pendant.Фантастични коса додатоци за свадби,proms,партии или други специјални прилики.Сè е кориснички-ориентирана и клиент-центрични.Колку што имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал.Може да се користи за секојдневна облекување или како подарок.тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.Може да се користи за секојдневна облекување или како подарок.тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и coworkers Package се вклучени : 1x коса клип pendant Made на високо квалитетни алуминиумски material Fantastic коса додатоци за свадби,proms,партии или други посебни occasions Everything е кориснички-ориентирана и клиент-центрични.Колку што имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас и ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Note:All димензии се мерени рачно со отстапување (ranged)во 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Пакет Including1.

Главните карактеристики

Избор на клиент