.

.

Шамија за спорт подигаат, 3090cm брзо ладење крпа, ладно лето крпа со складирање кутија

Шамија за спорт подигаат, 3090cm брзо ладење крпа, ладно лето крпа со складирање кутија

DEN 260.64

Пристапност
Во достапна форма

??СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН?Додадете малку вода за да мраз крпа и се тресат крпа.По само 3 секунди, пешкир cools надолу.Крпи ќе остане ладна до 3 часа (во зависност од ситуацијата). ??ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ?Спортската крпа е направен од superabsorbent микрофибер, кој е високо квалитетен материјал кој се користи посебна технологија за здравјето на кожата.Преносни контејнер ви овозможува секогаш да го користите во секое време.Само натопете крпа и чувајте го во шише. ??УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ?Нашите ладење крпи остане кул.Многу погодни за топли бранови, активности на отворено, затворен спортски, треска или главоболка третман, топлотниот удар превенција, заштита од сонце и ладење за време на апсорпцијата. ??ПОГОДЕН СЦЕНА?Дише микрофибер брзо може да се апсорбира и да ви помогне да се чувствувате удобно.Многу погодни за спортски активности, јога, кампување или патување.Тоа може да се користи како шамија, turban. ??КВАЛИТЕТНА УСЛУГА?Ние ги користиме на воздухот товар, брза испорака брзина, квалитет гарантиран ве молиме да бидат слободни да не Контактирате доколку имате било какви прашања во врска со предмети.Ние сме задоволство да ви послужи.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : microfiber Size : 30*90cm Декорација форма : виси, placing Color/Стил : Како на сликата прикажани Вклучуваат : 1 x Брзо Ладење Towel1 x Чување.

Главните карактеристики

Избор на клиент