.

.

Перење Забавува Двојно Кошница со 2 Отстранлив Лагер Торби за Перење торба за Перење мрежа торба Мрежа перење торба Мрежа торба за Перење кеси Мрежа торби за перење

Перење Забавува Двојно Кошница со 2 Отстранлив Лагер Торби за Перење торба за Перење мрежа торба Мрежа перење

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма

Нашата рака-плетени ратан перење попречи е вашиот соодветен избор Мрежа drawstring торба за Миење торба за Перење торба со рачки Облека торба за Перење миење торба Мрежа миење торба за Перење торба мрежа Голема мрежа торба.Поделени внатрешни работи ви обезбедува доволно простор за да ги организирате вашите валкана облека, долна Облека за миење торба за Перење торба Мрежа перење торба голема торба за Перење Алишта мрежа торба Мрежа перење торба Мрежа торба за Перење и кеси.На лагер кеси се фиксирани на кошница со цел да се задржи торба од паѓање во попречи додека тоа се уште останува лесно да се извади и да се носи.Mesh торби за перење Мрежа перење кеси.Браун Облека, торби за перење Мрежа drawstring торба за Миење торба за Перење торба со рачки Облека торба за Перење миење торба Мрежа миење торба за Перење торба мрежа Голема мрежа торба долна Облека миење торба за Перење торба.Mesh перење голема торба.Стабилна рамка и премиум ратан обезбедува набитост и издржливост Отстранлив лагер кеси се обезбеди простор за чување на валкана облека Поделени комората е совршен за одделување на бои Две кроена рачки на лифт-up капак за лесен пристап Лесен дизајн го прави за удобен транспорт Исклучителна рачно ткаени изработка оди добро со различни дома стилови Погодна за спалната соба, перење соба и бања Идеални за чување играчки во дете соба, игри во playroom, итн Спецификации : Боја : Кафена/Сива Материјал : Ратан, Челик, Платно Вкупната Димензија : 24" x 13,5" x 24.5" (L x W x H) Нето тежина : 8lbs Пакетот вклучува : 1 x Перење Кошница 2 x Лагер Торба 1 x Настава.

Главните карактеристики

Избор на клиент