.

.

Nintendo Switch Прашина Маска - Линиски Анти Нула Покрие Ракав Подлога за Nintendo Switch Полнење Клупа

Nintendo Switch Прашина Маска - Линиски Анти Нула Покрие Ракав Подлога за Nintendo Switch Полнење Клупа

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Ултра-меки покривачки,Двојно страна реверзибилна материјали / outlook.Издржливи надворешноста со ултра казна, меки кадифени внатрешна обвивка материјал за да се заштити вашата конзола од прашина, мали гребнатини, УВ, течности (отвратителен) и нечистотија.Совршено се вклопуваат : Сопствени дизајниран да се вклопуваат во текот на Закачен Nintendo Switch.Прилагодено дизајн за : Nintendo Switch dock станица,го Заштитува вашиот екран од гребење.Ве молиме имајте во предвид : Nintendo Switch Конзола & Клупа НЕ се ВКЛУЧЕНИ.Компатибилен Nintendo Switch клупа station Features - ги Штити вашиот екран од гребење кога приклучните / undocking - Лесна Инсталација, обичај се вклопуваат за Nintendo switch device If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се потрудиме да ви помогне.Не оставајте лош повратни информации или евалуација случајно.

Главните карактеристики

Избор на клиент